Tuesday, 29 December 2009

Zaczynam!

Witam Wszytkich!
Od paru tygodni codziennie zaglądam na Wasze blogi. Podziwiam, czytam, rozmyślam! Dziś doszłam do wniosku, że już czas na mnie! Czas zaczać pisać! Początki, jak to początki napewno bedą trudne! Ale...kto nie próbuje...

Klika słów o mnie! Mam na imię Aśka i od 7 lat mieszkam w Irlandii, w Dublinie. Jestem żona Martina, czecha z pochodzenia, matka Franka (3 lata) i za 6 tyg. Patryka.
23 marca na stałe wracam do Polski! Będzie to dla nas duża zmiana! Poznałam mojego męża w Dublinie i z tym miastem byłam zwiazana przez ostatnie lata!

Mamy piękny domek na wsi i do niego jedziemy zapuszczać korzenie!

Mam nadzieję, że znajdziecie coś interesujacego na moim blogu! Który będzie, mam nadzieję, o radościach, smutkach, przeprowadzce i naszym nowym życiu!

Pozdrawiam
Aśka


4 comments:

 1. ...się będziemy przyglądać;)
  pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Dzień dobry :)

  ReplyDelete
 3. A więc Asi powodzenia słoneczko, a ja juz na stałe zakorzeniam się u ciebie, bo nie dość, ze tryska od Ciebie taki promyczek, szydełeczko widzę też uwielbiasz, czyli bedę miała od kogo podpatrywać wzory, no i jestes mamuśką fajnych chłopaków:) tego w brzusiu też już liczę bo pewnie daje w kość :) A teraz buziole i trzymamy kciuki :)

  ReplyDelete
 4. Achaaa Czech- lubie narod lubie
  achaaa synkowie no to szukam drugiego
  achaaa domek na wsi , to to lubie
  ide dalej

  ReplyDelete

Dziekuje Wam za odwiedzinki i komentarze, dodaja skrzydel!

Thank you for your visit and comments, add wings!